Международные туры
+38 044 337 77 94
+38 050 277 33 79
+38 063 533 56 13
Туры по Украине
+38 044 360 57 74
+38 068 843 17 93
+38 093 129 90 00
+38 099 035 84 04

Місто семи культур Кам`янець + Бакота!

Тур Місто семи культур Кам`янець +  Бакота!

Програма туру:

День 1
Зустріч на вокзалі в м. Кам`янець-Подільський.
Оглядова екскурсія містом.
Поселення в готель. Обід.
Захоплююча екскурсія Кам`янець-Подільською фортецею.
Вільний час.

День 2
Сніданок. Виселення з готелю.
Автобусна екскурсія до м. Хотин.
Обід.
Переїзд до Бакоти. Екскурсія печерним монастирем та милування вражаючими краєвидами.

Нитка маршруту:
Кам`янець- Подільський – Хотин – Бакота – Кам`янець- Подільський

Опис подорожі.
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.
Кам’янець-Подільський – місто з нереально мальовничим  поєднанням природного ландшафту та середньовічної архітектури. Культурна спадщина 7 націй, найоригінальніші пам’ятки історії, геологічне диво – «Смотрицький каньйон» - поєднання, яке варто побачити на власні очі кожному українцю.
Загадкове місто овіяне таємничими легендами, місто-музей під відкритим небом. Під час екскурсії вулицями Старого міста Ви побачите найвидатніші пам’ятки архітектури: Кушнірську вежу (16ст) та Турецькі бастіони (17ст), Кафедральний костел та найдревнішу Ратушу (1430р), Домініканський костел та Вірменську площу з її будинками і драконом…

КАМ‘ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ФОРТЕЦЯ
Це частина оборонної системи міста Кам’янець - була споруджена для захисту Турецького мосту, що є сполучним перешийком між Старим містом і “великою землею”. Фортеця складається з 11 башт, кожна з яких має свою назву та історію. Ми відвідаємо башту Кармелюкову, підземелля, музей історії, піднімемось на башту Ляцкоронську.

ХОТИН
Найкрасивіша та найвища фортеця в Україні… 45 хвилин та 800 метрів цікавої подорожі у світ військових битв між Молдавією, Україною, Польщею, Туреччиною та Росією. Хотин, безперечно, одне з найбільш привабливих для туристів місць у Чернівецькій області. Історія Хотина - це історія війн, повстань, перемог і поразок, історія протистояння великих імперій.
У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох популярних художніх фільмів: "Гадюка", "Захар Беркут", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Три мушкетери", "Чорна стріла", "Стара фортеця", "Стріли Робін Гуда", "Яса". Беручи до уваги багаті історичні традиції міста, в 2000 році постановою Кабінету Міністрів України був створений Історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця". А у вересні 2002 року древнє місто відзначило свій 1000-літній ювілей.

БАКОТА
Це природній рай, оточений скелями висотою 120 метрів, в одній з який розташований найдавнішій печерний монастир в Україні. В перекладі слово «Бакота» означає «бажане місце»!
У 13 столітті Бакота була найважливішим політично-адміністративним центром Дністровського Пониззя. Тоді село займало близько 10 гектарів і проживало у ньому більше двох тисяч людей. Але у 1981 році в ході будівництва Дністровської ГЕС від села залишилися лише літописні згадки, скельний монастир і неповторні краєвиди – саме те, що нині приваблює до цієї місцевості мандрівників та туристів.
Ця місцевість нині вражає чарівними краєвидами, загадковими знахідками та унікальним скельним монастирем. А ще саме тут ви маєте можливість помилуватися Дністровським водосховищем та скуштувати цілющої води із місцевого джерела.
За легендою, Бакотський монастир заклав преподобний Антоній, який заснував Антонієві печери в Чернігові та Києво-Печерську Лавру У релігійні свята тут і в наш час проводять богослужіння, на які приходять мешканці з усіх околиць.

До вартості туру входить:
⦁    Розміщення в готелі
⦁    Транспортне обслуговування на маршруті.
⦁    Супровід екскурсовода на всьому маршруті
⦁    Супровід працівника туристичної компанії «АЯЯЯЙ ТУР»
⦁    Страхування.

Окремо оплачуються:
⦁    Транспорт до м. Кам`янець- Подільський
⦁    Харчування
⦁    Вхідні квитки
⦁    Особисті витрати

Вартість туру:  920 грн.Стоимость: 920 грн
Оставьте заявку на участие в туре