Международные туры
+38 044 337 77 94
+38 050 277 33 79
+38 063 533 56 13
Туры по Украине
+38 044 360 57 74
+38 068 843 17 93
+38 093 129 90 00
+38 099 035 84 04

Авторский Тур в КарпатыСтоимость: 2 690 грн
Верховина – центр гуцульської культури, край багатий легендами, природними та архітектурними пам'ятками - є, на що помилуватися, і про що пофантазувати! Сюди їдуть не тільки заради гарних пейзажів і довгих прогулянок по крутій стежці на гору-двотисячник, але і щоб почути місцеві оповіді: про скарби Довбуша, захованих десь глибоко в горах, про дівчину Марічку, яка село від ворогів врятувала, про древні святилища і богів, яким там поклонялися, про традиції існуючі і забуті - багато легенд зберігає Верховинщина. Обов'язково приїжджайте послухати!

Дземброня - відмінне місце, щоб сховатися від світу, втекти від цивілізації і всіх пов'язаних з нею проблем. А ще це село чудово підходить для початку захоплюючої подорожі по Чорногірському хребту.Дземброню називають "самим високогірним селом України". Незважаючи на те, що поселення загублене серед карпатських схилів, тут непогано розвинена туристична інфраструктура і навіть можна зняти комфортне житло - немає кращого місця, щоб відпочити від нашого метушливого XXI століття. Приголомшливі пейзажі, чисте гірське повітря, ліси та полонини - все це дозволяє з повним правом назвати Дземброню центром зеленого туризму.

Підйом на Піп Іван. Кам'яна обсерваторія .
На вершині гори Піп Іван стоїть величезна кам'яна обсерваторія. Історія її створення дивовижна: камінь, необхідний для будівництва, на вершину гори будівельники підвозили на конях, а іноді - і на власних спинах. Стіни, між камінням утеплені прошарком з просмоленому пробки, досягають 1.5 м товщиною. П'ятиповерхової висоти будівля мала величезний мідний купол, який наверх доставляли по частинах, найбільша з яких важила 950 кг!

Гора Вухатий Камінь вражає туристів хитромудрими формами кам'яних статуй. Людської фантазії немає меж - кожен бачить те, що йому підказує його уяву: хтось вухо або ніс, ріг, і навіть будиночок. У народі скельні скульптури на схилах гори Вухатий Камінь називають «церквами». Але в чому всі одностайні, так це в тому, що з вершини гори відкриваються воістину чарівні пейзажі древніх Карпат.


Рафтинг на річці Чорний Черемош
Рафтинг - яскравий приклад виключення з усіх правил. Цей екстремальний вид спорту не вимагає тривалої підготовки; рафтинг - розвага, якому погана погода дарма! Адже коли йдуть дощі, рівень води в річці піднімається, створюючи прекрасні умови для сплаву!

Яремче — найвідоміший туристичний центр Прикарпаття, має понад 40 туристсько-рекреаційних закладів і санаторіїв, більше 50 об'єктів зеленого туризму. Для курортної терапії використовуються кліматичне лікування, мінеральні ванни тощо. Майже на половині території Яремчанської міськради розташований Національний природний парк "Карпатський", утворений в 1980 р. (перший в Україні).
Населення міста зберегло народні звичаї та обряди, найбільш цікаві з них — гуцульська "Розколяда", Андріївські вечорниці, Водохреще, купальське свято "Гуцульська берегиня".

Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських Карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.
Води Прута спадають вниз з висоти 8 метрів. Більшість карпатських водоспадів можна роздивитись лише з річкових долин, а Пробій — з усіх можливих ракурсів. Наприклад, можна спуститись до самого водоспаду зі сторони ярмарку.

Сувенірний ринок в Яремче. Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!
По обидва боки вздовж довгої вулиці над рікою Прут стоять різьблені дерев’яні будиночки: тут можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – гуцульську кераміку, вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, кожушки, ін. шубний одяг, гуцульські килими).
Більшість з того, що ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення.

День 1
15: 21 - Виїзд з Києва потягом № 249 Київ- Чернівці.

День 2
4: 50 - Прибуття до Івано-Франківська. Відправлення до Верховини.
9:00 – Прибуття до Верховини, сніданок та поселення в готель.
10:30 – Виїзд до Дземброні.
11:20 – Прибуття до Дземброні, початок підйому на Піп Іван.
11:20 – 20:00 – Сходження на гору та спуск.
20:00 – Повернення до Верховини. Вечеря. Вільний час.

День 3
8:30 – Підйом. Сніданок.
9:30 – Виїзд на рафтинг.
10:00 – 12: 30 – Рафтинг на річці Чорний Черемош.
12: 30 - 13:00 – Повернення в готель.
13:00 – 15:10 – Обід. Вільний час.
15:10 – 16:40 - Переїзд до Яремче.
16:40 – 18: 40 - Відвідування водоспаду «Пробій», Ринку сувенірів. Вільний час.
18:40 – 20: 00 – Переїзд до Івано-Франківська.
20:57 – Відправлення до Києва потягом № 249 Чернівці – Київ

День 4
10:28 – Прибуття до Києва.

Нитка маршрута
Київ- Івано-Франківськ − Верховина – Дземброня − г. Піп Іван – Дземброня – Верховина – р. Чорний Черемош – Верховина – Яремче - Івано- Франківськ – Київ
До вартості входить:
• Проїзд потягом в вагоні купе
• Транспортне обслуговування за машрутом
• Проживання в мініготелях чи садибах
• Гід-екскурсовод для супроводу під час підйому на вершину Піп Іван
• Сніданок та вечеря

Додатково оплачується:
• Рафтинг та знаряддя (450 - 500 грн)
• Відвідування музеїв, сувенірних ринків
• Додаткове харчування
• Особисті витрати.
Оставьте заявку на участие в туре