Международные туры
+38 044 361 67 08
+38 050 277 33 79
+38 063 533 56 13
Туры по Украине
+38 044 360 57 74
+38 068 843 17 93
+38 093 129 90 00
+38 099 035 84 04
>Офис в г. Белая Церковь+38 093 479 48 28
+38 068 686 75 50

ayayai_ua@ukr.net

Дарунок долі

Запрошуємо в подорож, яка не лишить Вас приємних емоцій і вражень. Всього за 50 км- відкриєте браму часів древньої Аратти,  де Ви  зможете усвідомити своє минуле по-новому, доторкнетеся до слідів предків. Проїдете алеєю столітніх яснів, які надихнули поета А.Малишка створити "Пісню про рушник".  Також відвідати Канів, де з високого  кургану споглядає на величний Дніпро, український геній та пророк – Тарас Шевченко. В Ржищеві Вас чекає найсмачніший обід з щойно звареного в казані кулішу, пампушок з часником, узвару. Для гурманів - подадуть кухоль прохолодної медовухи з дубової бочки.

Програма туру:

08:00 виїзд з Киева

08:40 прибуття в м.Обухів, де знаходиться  музей-садиба А.Малишка. Музей знаходиться в будинку, в якому народився майбутній поет Андрій Малишко. Експозиція музею - садиба присвячена життю і творчості українського поета Андрія Малишка, а також етнографії Південної Київщини. Протягом екскурсії по музею, Ви дізнаєтесь про дитинство і юність поета , що проходила в одному з мальовничих куточків Київщини, його сім'ї, життя і творчості поза рідною домівкою.

10:00 Розповідь нашого експерта про таємничу і зниклу культуру  в селі Трипілля.

       - Приватний історико - археологічний музей трипільської культури «Прадавня Аратта Україна». Музей має унікальну колекцію артефактів, експозиція складається з 500 експонатів , переважно кераміка. Історики підтримують версію про походження слов'янської культури від трипільської цивілізації, проводячи паралелі між символами в традиційних орнаментах.

        - Київський обласний археологічний музей.  Конструктивна будівля темної кубічної форми, розташована на Посадовій горі, на місці древнього городища Триполь . За задумом архітектора А.Ігнащенко , будівля - скриня символізує багатство України, а розташовані навколо камені - брилу землі.

12:00 м.Ржищів. Самою «помітною» навіть здалеку пам'яткою містечка є Іван-гора, на якій знаходилася перша ржищівська фортеця. В результаті обвалення північної частини гори,  частина пішла під воду,але красу не змінила.  Посеред водної гладі, Ви можете бачити острови, які насправді є найвищими частинами довколишнього ландшафту, при бажанні там можна посилитись і відчути себе "Ромбінзоном". Зокрема, в такі острови перетворилися колишня Лиса гора- найвища точка нині не існуючого села Гусніци. Одне з місцевих чудес- діюча церква посеред Дніпра! Добратись можна тільки з допомогою місцевих "поводирів" які розкажуть ще багато цікавого.

13-30 Смачний обід, з козацькою медовухою!!!

15:00 Нас чекає невеличке містечко на дніпровських кручах - Канів. Як правило, кожен, хто в'їжджає в місто з боку Ржищева, обов'язково зупиняється біля пам'ятника бронепоїзду, який за часів Громадянської війни захищав залізничний міст. 

У Каневі знаходяться могили Тараса Шевченка, Аркадія Гайдара,який загинув тут  під час другої світової війни. Вид на Дніпро, що відкривається з Чернечої гори, де розташований будинок-музей, не змінений ланцюгом водосховищ, і постає перед нами таким же, яким його бачив Кобзар.

Ще одна визначна пам'ятка Канева - Успенський собор, побудований у 1144 році. По суті, сам Бог зберігав цей унікальний храм всі довгі роки: з часів Київської Русі, коли князь Всеволод звів церкву святого Юрія, собор пережив і епохи економічного підйому Канева, коли через нього проходив шлях «із варяг у греки», і часи небуття, коли в XIX столітті місто перетворилося на глибоку провінцію. Повз стін храму гнали невільників ординці по «чорному шляху», він бачив панування Литви та Речі Посполитої, і ставав мечеттю в часи навали османців в 1672 році. Храм був символом віри для літніх козаків, які приїжджали до Канева доживати свій вік.

При бажанні, можна відвідати місцеву ГЄС - гордість радянської інженерної еліти про приборкання водної стихії, та напівзруйнований німецькою авіацією міст, як згадку про ті буремні часи...

19:00 виїзд з м. Канева

21:00 прибуття до м. Києва


Дати турів на травень 2016р:  21, 28


Кількість  Вартість
 19+1  500 грн

У вартість входить:
- переїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- вхідні квитки в музеї
- медична страховка.


В вартість не входить:

- обід
- особисті витрати
Оставьте заявку на участие в туре


Добавить отзыв
Вернуться к списку предложений