Международные туры
+38 044 361 67 08
+38 050 277 33 79
+38 063 533 56 13
Туры по Украине
+38 044 360 57 74
+38 068 843 17 93
+38 093 129 90 00
+38 099 035 84 04
>Офис в г. Белая Церковь+38 093 479 48 28
+38 068 686 75 50
Вена Австрія туризм Австрія туризм Місто вена Місто вена Відень літо Відень літо
ayayai_ua@ukr.net

Відень… Вена… Wien…

Відень
Вена
Вена
Виїзди 
13.02, 08.03, 05.04, 28.04*
 День 1
Львів. Зустріч туристів.
У подарунок від фірми – пішохідна екскурсія Львовом  „Містом сплячих левів”. Це місто часто порівнюють з іншими містами Європи. Одним він нагадує Краків, іншим Вільнюс, Прагу або Париж. І це не дивно, адже всі вони розвивались в загальному контексті європейської культури. Львів - унікальне та неповторне місто з власною історією - часто трагічною, проте завжди надзвичайно цікавою. Щоб відчути львівський дух варто зазирнути в подвір’я старої частини міста, прогулятись алеями одного з історичних парків, і, звичайно ж, випити горнятко запашної кави в затишному кафе.
20:00 – виїзд зі Львова.
Виїзд до україно-cловацького кордону.
Нічний переїзд.
 День 2
 

Приїзд у Братиславу. Історична частина міста зустрічає гостей розмаїттям історичних епох, що створює неповторну і захоплюючу атмосферу столиці Словаччини.
Екскурсію розпочнемо з королівського замку, історія якого зароджується у І столітті нашої ери. З часів свого заснування  замок бачив чимало подій європейського масштабу.
Варто згадати хоча б те, що тут свого часу побував російський цар Петро І. Саме тур давав свої перші концерти юний Моцарт. Але найяскравіший період замку пов’язаний з часами правління імператриці Марії Терезії.
Вирушаємо далі. Перед нами Палац Прімаса. Це один з найгарніших палаців міста. Сьогодні тут розташований муніципальний музей, в якому зберігається унікальна колекція гобеленів. А у Соборі Святого Мартіна протягом майже 300 років проводилась коронація угорських королів. В центрі Головної площі, в будівлі Старої Ратуші, сьогодні розташований Міський музей.
Поселення в готель. Вільний час для того щоб самостійно насолодитись красою словацької столиці.
Ввечері, за Вашим бажанням, дегустація словацьких вин. (25€).
Ночівля.

 День 3
 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень - місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Це місто на річці Дунай, оточене зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і композиторів, місто блискуче, але затишне, життєрадісне і замріяне. Місто захоплююче і вічне... Відень - це два тисячоліття Великої історії.
На перший погляд Відень гоноровий і холодний. Але якщо набратися сміливості і зробити крок назустріч, Відень закружляє своїх гостей у вирі розваг і веселощів. Хоча б раз у ньому побувавши, неможливо не закохатися в це місто назавжди.
Під час оглядової  пішохідної екскурсії ви побачите Собор Св. Стефана, зимову резиденцію Габсбургів - палац Хофбург, площу Св. Михайла, відомі кав’ярні Central і Demel, пішохідну вулицю Кольмаркт, фонтан Мудрості, імператорські покої, ну і, звичайно ж, Віденську Оперу. А знайомство з легендами та переказами цього міста занурить вас у епоху минулих століть. Чого тільки варта легенда про дерево з цвяхами….
Вільний час, котрий подарує можливість оцінити переваги австрійської кухні та  відчути неповторний шарм справжньої віденської атмосфери.

Рекомендуємо відвідати величний замок Шонбрунн – літню резиденцію Габсбургів. Це місце, де архітектура є гармонійним продовженням парку таке  поєднання архітектурного шедевру з природною красою нікого не залишить байдужим.
Поселення в готель. Вільний час.
Ночівля.

 День 4
 

Сніданок. Виселення з готелю. 
Рекомендуємо екскурсію
 «Таємниці долини Вахау» (45€)
Ве
личні та неприступні гори, між якими проклас свій шлях чарівний Дунай. Саме тут, в долині Вахау розмістився маленький, майже іграшковий, Дюрнштайн. Це містечко, котре в своєму замку, на своїх вузеньких вуличках, у своїх затиших будиночках зберігає якусь таємницю... Здається, що і самі мешканці Дюрнштайну, гостинно вітаючись з гостями, у своїй посмішці, у своїх очах приховують якусь загадку... Яку? Ніхто не зізнається... Кожен мусить розгадувати її самотужки…
Руїни фортеці нагадають про багату подіями історію цього міста, яка тісно переплітається з легендою. От і перша підказка. Більше року в стінах цієї фортеці був ув’язнений король Річард Левове Серце. Сюди, в холодний кам’яний підвал, його посадив злісний ворог Річарда герцог Леопольд V, коли король повертався з чергового хрестового походу.
На тлі порослої лісом скелі, біля руїн замку, височіє синьо-біла башта з годинником і декоративними прикрасами. Це башта церкви Маріє-Гіммельфарт, яка стала символом міста. Вона є частиною монастирського ансамблю августинських каноників.
Вино у місцевому винному музеї має смак стародавніх легенд, казок та оповідань. Можливо, таким вином пригощали самого короля Річарда, який під час ув’язнення своєю мужністю завоював повагу австрійських охоронців.
Далі на нашому шляху містечко Мельк. Саме тут, високо в скелях над Дунаєм підноситься величне абатство. В скарбницях найбільшого у Європі бенедиктинського монастиря покояться мощі Святого Коломана – покровителя всієї Австрії. Монастирська церква вражає красою, а бібліотека – колекцією рідкісних старовинних рукописів і книжок.
Поверенення до Відня.
17:30 – виїзд до Львова.
Нічний переїзд.

 День 5
 Прибуття до Львова (близько 9:00).

ВАРТІСТЬ ТУРУ ДЛЯ ДОРОСЛОГО 160 євро, ДЛЯ ДИТИНИ 145 євро
 
Доплата за 1-місне розміщення 20 євро/1 ніч
*Зміна тарифу на травневі свята: доплата 20 євро/особа

*Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зміни загального обсягу послуг
ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.Оставьте заявку на участие в туре


Добавить отзыв
Вернуться к списку предложений